Боротьба з мокрицею, чешуйницею
Мокриця і чешуйниця в житлових будинках зазвичай селиться у ванній кімнаті, санвузлі і кухні - вона віддає перевагу приміщенням з високою вологістю. Зазвичай в квартиру вона потрапляє через каналізацію, і починає освоювати нове середовище проживання. Якщо ви виявили кілька особин - будьте готові, що доведеться викликати дезінсектора, оскільки на новій території комахи починають розмножуватися і збільшувати чисельність своєї популяції.

Мокриця і чешуйниця: особливості поширення, шкода
Мокриця і чешуйниця розвиваються і розмножуються повільно, але це не означає, що з їх знищенням можна затягувати. Тим більше, що виявити її рідко вдається відразу - це нічні комахи, які в денний час не привертають до себе уваги. Ці комахи харчуються продуктами, в яких міститься крохмаль: крім продуктів харчування на кухні, це ще папір (шпалери, книги), клей. Вони можуть завдати серйозної шкоди вашому майну.
Як проводиться знищення мокриці і чешуйниці?
Профілактика від появи мокриці і чешуйниці дуже проста - потрібно підтримувати чистоту і робити прибирання у ванній кімнаті кожні 2-3 дні. Не можна допускати вогкості, високої вологості в приміщеннях. Для цього можна використовувати гідроізоляційні матеріали при ремонті кімнати.

Якщо ж мокриця і чешуйниця з'явилася, її знищують за допомогою спеціальних хімічних препаратів.
Ефективна боротьба можлива тільки за умови підбору оптимального препарату і правильної його концентрації.

Плюс оскільки мокриця віддає перевагу дуже тихим і затишним місцям, буде потрібна спеціальна техніка для того, щоб нанести засіб в важкодоступних куточках. З іншого боку, при правильно проведеній дезінсекції досить однієї процедури для повного знищення мокриці і чешуйниці. Фахівці Pest Service в роботі використовують виключно сертифіковані і безпечні засоби.
Професійна дезінсекція з Pest Service: гарантований ефект
Ми надаємо гарантію, що очистимо ваш будинок, господарські будівлі від мокриці і чешуйниці. Домогтися позитивного ефекту нам допомагає багаторічний досвід, використання якісних засобів і професійного устаткування, використання різних методів дезінсекції в комплексі. Також ми проведемо профілактичні заходи, які виключать ризик появи мокриці. Pest Service - це доступні ціни і лояльні умови співпраці.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис