Боротьба з вірусами і мікробами
Віруси, бактерії, грибки, цвіль і спори - це найнебезпечніші вороги людини. Вони викликають смертельні хвороби. Але найнебезпечніше - вони невидимі. Тому боротися з ними складно, але дуже потрібно. Мікроорганізми є в кожному будинку, тому дезінфекція потрібна регулярно.

Небезпека вірусів і мікроорганізмів
Віруси і бактерії - це збудники інфекційних хвороб. Потрапивши в організм, вони швидко розвиваються і призводять до серйозних збоїв в роботі органів і систем. Часто інфекційні захворювання супроводжуються ускладненнями, в тому числі смертельними.

Віруси невидимі, тому небезпека зараження збільшується багаторазово. Шляхи їх проникнення в організм багато - через слизові оболонки, продукти харчування, кров. Зараження може початися від потрапляння в людський організм лише одного мікроорганізму.
Як проводиться дезінфекція та знищення мікробів в квартирах і житлових будинках
Дезінфекція - це комплекс заходів, спрямованих на знищення мікробів на всіх поверхнях в певному приміщенні. Це не обов'язково предмети, з якими ви контактуєте, - наприклад, у ванній кімнаті бактерії і грибки можуть мешкати і на стелі, там може бути розташований основний осередок зараження. Однак бактерії циркулюють в повітрі, а як було сказано вище, одного мікроорганізму досить, щоб привести до хвороби.
Тому в процесі дезінфекції квартири або офісу обробляються абсолютно вся площа кімнати, предмети меблів і інтер'єру. Для цього використовують ЦФ-лампи і спеціальні препарати.

Останні часто розпорошують за допомогою генераторів туману - так засіб обволікає приміщення повністю, осідає на всіх поверхнях і потрапляє навіть у важкодоступні місця.

Знищення вірусів і бактерій проводять з профілактичною метою і якщо в будинку або офісі є зареєстрований випадок інфекційного захворювання.
Дезінфекція квартир і приватних будинків з Pest Service: гарантія комфорту і чистоти
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені роботою фахівців компанії Pest Service. Ми проводимо дезінфекцію від вірусів і мікробів із застосуванням новітніх препаратів і сучасного обладнання. Наші засоби сфокусовано діють на шкідливі мікроорганізми, але абсолютно нешкідливі для людей і домашніх вихованців. Pest Service - це гарантія, що у вашому будинку буде чисто і безпечно!
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис