Pest Service UA

Дезінфекція, дезінсекція, дератизація: в чому відмінності і що між ними спільного

Компанія Pest Service надає послуги з дезінфекції, дезінсекції та дератизації квартир, приватних будинків, складів, промислових територій. Три напрямки нашої діяльності в певній мірі схожі між собою, але припускають абсолютно різні сфери і методи роботи. У чому різниця між цими послугами і що між ними спільного? Давайте спробуємо розібратися.

Що таке дезінфекція, дератизація, дезінсекція?
Мета всіх трьох напрямків - це знищення різних шкідників в приміщеннях, для відповідності норм санітарної гігієни, безпеки і просто комфорту. Однак кожна з послуг бореться з різними «ворогами»:
- дезінфекція - це комплекс заходів по боротьбі з «невидимими» паразитами - різної природи мікроорганізмами (вірусами, бактеріями, грибковими спорами);
- дезінсекція - це заходи, які передбачають профілактику поширення і знищення комах. У нашому кліматі часто мова йде про тарганів, моль, мошок, кліщів, клопів, блох, шершнів, комарів;
- дератизація - це боротьба з гризунами: мишами і щурами. У будинку або на складах вони є шкідниками, псують майно і зерно, але найголовніше - є збудниками різних небезпечних захворювань.

Загальні вимоги по очищенню території від шкідників
Боротьба з мікроорганізмами, комахами і гризунами передбачає використання різних методів і технологій. Але є загальні вимоги до всіх типів послуг:
- використання виключно безпечних для людини і домашніх тварин засобів для знищення шкідників;
- виявлення причин і шляхів появи комах або гризунів, застосування заходів щодо запобігання проникненню і розповсюдженню шкідників через виявлені канали;
- комплексний вплив на шкідників, для досягнення гарантовано позитивного результату.
Компанія Pest Service відповідає всім названим вимогам і стандартам. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені: роботи по знищенню паразитів, комах і гризунів будуть проведені на відмінно - тому що працюють професіонали.
Новини