Pest Service UA

Як вибрати компанію для проведення дезінсекції та дератизації?

Дезінсекція, дератизація та дезінфекція - це не та сфера послуг, які може виконувати кожен, хто хоче заробити. Їх можна довірити тільки досвідченим професіоналам. І справа не тільки в досвіді, а й в оснащеності фахівців: те, яка техніка у них є в наявності, які засоби використовуються, значною мірою впливають на кінцевий результат. Дуже важливо серйозно підійти до вибору компанії, яка виконає в вашому домі чи на комерційному об'єкті заходи зі знищення мікроорганізмів, комах і гризунів.

На які фактори потрібно звернути увагу при виборі компанії по дезінсекції та дератизації?
Великих компаній, таких як Pest Service, на українському ринку небагато. Це вже в деякій мірі полегшує ваш вибір. Ми не будемо дуже сильно заглиблюватися в тему - чим більше подробиць і критеріїв, тим простіше заплутатися. Головне, - щоб фірма з дератизації та дезінсекції відповідала таким умовам:
- фірма надає гарантію результату. Це означає, що її фахівці впевнені в якості своїх послуг. Гарантія може передбачати повторну безкоштовну процедуру або повернення коштів;
- фахівці можуть розповісти, які методи боротьби з шкідниками і комахами вони використовують. По тому, як люди розповідають про свою роботу, легко визначити - професіонали вони чи ні;
- які засоби використовуються в боротьбі з гризунами, тарганами, міллю. Вони повинні бути не тільки ефективними, але і абсолютно безпечними для людей і домашніх тварин. Перевірені препарати обов'язково проходять сертифікацію і отримують відповідні сертифікати якості та безпеки;
- досвід проведення заходів і кваліфікація фахівців, які будуть виконувати роботу. Це теж дуже важливо і впливає на результат.
Інформацію за цими критеріями можна знайти на сайтах фірм, які займаються дезінфекцією, дезинсекцією і дератизацією. Або зателефонувати її менеджерам і задати всі питання, які вас цікавлять, особисто.

Додаткові параметри, які допоможуть з вибором
Варто звертати увагу і інші моменти - вартість послуг, графік проведення заходів, як швидко будуть очікувані результату, чи є знижки при замовленні декількох послуг або для постійних клієнтів, які відгуки в інтернеті про цю фірму, чи приємне спілкування з менеджерами. Але вони не повинні бути вирішальними при ухваленні рішення про замовлення послуг. Головне для вас - це результат і безпека.
Новини