Pest Service UA

Дезінфекція в умовах пандемії: домашні засоби, їх ефективність

Пандемія коронавірусу виставила на перший план те, що і так знають фахівці по чистоті і санітарній гігієні. Це - важливість дезінфекції поверхонь і знищення різних типів мікроорганізмів (вірусів, бактерій, грибків, цвілі). Є дві новини, як то кажуть, хороша і погана. Погана - в тому, що у вашому будинку 100% є мікроби. Хороша - з ними легко боротися.

Що таке дезінфекція?
Дезінфекція - це комплекс заходів, які дозволяє знищити осередки розвитку та окремі мікроорганізми. Залежно від природи, мікроби діляться на бактерії, грибки, віруси, цвіль. Небезпека їх у тому, що вони викликають різні інфекційні хвороби. А складність в тому, що вони невидимі, тому боротьба з мікробами відноситься до числа найбільш важких заходів по наведенню чистоти.

Як провести заходи щодо дезінфекції своїми силами?
Дезінфекцію приміщень або салону автомобіля можна провести своїми силами. Для цього можна купити спеціальний засіб або навіть зробити антисептик самостійно. Домашній рецепт антисептика простий: змішайте 340 мілілітрів 60-80 процентного етилового спирту, 5 мілілітрів гліцерину і 15 мілілітрів 3-процентного перекису водню. Ця суміш повинна настоятися три доби. Однак низька вартість антисептиків і їх наявність на полицях всіх супермаркетів дозволяють позбутися клопоту - купити готовий засіб просто і недорого.
При дезінфекції приміщень необхідно обробити розчином всі поверхні. Зручно робити це в певному порядку - так ви нічого не пропустите:
- промийте антисептиком, а потім чистою водою поверхні, рухаючись зверху вниз: від стелі і світильників до шаф і тумб, а потім плінтусів. Після цього обробіть підвіконня, батареї і дверні ручки;
- ретельно обробіть предмети, якими користуються всі члени сім'ї - пульт від телевізора, кондиціонера;
- м'які меблі обробляють за допомогою пульверизатора. Попередньо потрібно перевірити, чи не завдасть спиртовий розчин шкоди оббивці - для цього його тестують в малопомітному місці;
- міжплиткові шви обробляють за допомогою м'якої щітки;
- меблі потрібно відсунути від стін, провести дезінфекцію, а потім поставити назад - мікроби люблять важкодоступні місця.

Як часто потрібно проводити дезінфекцію приміщень?
Повну дезінфекцію приміщень проводять при будь-якому генеральному прибиранні, а предмети загального користування (дверні ручки, стільниці, пульт від телевізора) варто обробляти раз в тиждень. Автомобіль рекомендують обробляти раз в тиждень, а якщо мова йде про таксі - кожен день.

Професійна допомога в проведенні дезінфекції
Є ще один спосіб - звернутися до професіоналів. Фахівці компанії Pest Service проведуть дезінфекцію в квартирі, приватному будинку, офісі, салоні власного автомобіля або громадського транспорту, медичному кабінеті швидко, з гарантією якості і за доступною вартості. Деталі ви можете уточнити у менеджерів компанії.
Корисне