Pest Service UA

Як позбутися від тарганів? Народні засоби і професійна допомога

Таргани в багатоквартирному будинку - це дуже поширена проблема. Навіть якщо ви підтримуєте чистоту і гігієну, вони можуть прийти в ваш будинок з вже заселеної території - від сусідів або зі сміттєпровода. Прусаки вміють проникати крізь найдрібніші, практично непомітні щілини. Вони потрапляють в будинок через вентиляцію, з каналізації і навіть в посилці, отриманої поштою.

Що робити, якщо у вашому будинку з'явилися таргани?
Дуже важливо швидко і правильно відреагувати на появу тарганів у вашій оселі. Неправильно - чекати, що ситуація вирішиться сама собою. Цього не станеться. Правильна реакція передбачає такі дії:
- проведення генерального прибирання. У деяких випадках цього досить, щоб непрохані гості пішли з вашої квартири;
- чітке слідування правил і вжиття заходів, які унеможливлять розмноження прусаків. У вашому будинку не повинно бути їжі для них - прибирайте всі продукти харчування зі столів, ретельно закривайте упаковку;
- використання народних засобів, спеціальних гелів і аерозолів для знищення тарганів.

Народні засоби боротьби з тарганами
Існують народні способи знищення тарганів і прусаків. Часто вони допомагають. Серед простих, доступних і поширених рецептів відзначимо:
- використання бури. Це білий порошок, який можна купити в аптеці або в спеціалізованих магазинах. Для людини він абсолютно безпечний, однак для багатьох комах - включаючи прусаків - смертельно небезпечна отрута. Буру потрібно розсипати по всьому будинку, в різних місцях, особливо в кутах і щілинах - таргани обов'язково вирішать її спробувати, і це призведе до їх загибелі.
- Борна кислота. Також аптечний засіб, яке можна купити без рецепта. Вона володіє нервнопаралітичними властивостями для тарганів, навіть невелика кількість засобу викличе у прусака сильну інтоксикацію, а потім і загибель.
- харчової оцет. Звичайний 9-процентний, який ви використовуєте для заправки салатів і приготування інших страв. Його потрібно змішати з водою і ретельно обробити щілини, каналізацію, вентиляцію, шафки з продуктами і інші поверхні, на яких були помічені комахи.
- нашатирний спирт. Він не знищить комах, але зможе їх відлякати. Якщо прусаки тільки придивляються до вашого будинку - їх кількість невелика - вони можуть покинути ваше житло. Чайну ложку нашатирного спирту розводять у відрі води - цим розчином потрібно помити підлогу. Але враховуйте, що залишиться специфічний запах, який може бути неприємний і людям.
- герань. Цей кімнатна квітка виділяє специфічний аромат, який відлякує комах.

Народні рецепти не допомагають? Зверніться до професіоналів
Якщо народні засоби боротьби з тарганами не дали бажаного результату, варто звернутися за допомогою до професіоналів. Фахівці компанії Pest Service проведуть заходи щодо дезінсекції квартири і гарантовано позбавлять вас від сусідства з тарганами.
Корисне