Pest Service UA

Народні рецепти боротьби з гризунами

Миші і щурі, незважаючи на свої мініатюрні розміри і уявну безпорадність, - дуже небезпечні вороги. Якщо вони оселилися у вашому будинку або на складі, можете бути впевнені - вони зіпсують все майно, до якого зможуть дотягнутися. Але найстрашніше - це те, що вони є переносниками більше 70 різних інфекційних захворювань, багато з яких - смертельні. Тому якщо у вашому будинку завелися гризуни, потрібно негайно почати з ними боротьбу. Почати можна з народних способів знищення шкідників.

Народні способи боротьби з гризунами
Війна людей і мишей триває не одну тисячу років. Тому цілком природно, що існують різні народні способи знищення гризунів - за допомогою підручних засобів або спеціальних, які легко купити в найближчому магазині. Розглянемо основні з них.
1. Кіт. Уже багато століть для боротьби з гризунами люди заводять кішок - ефективних мисливців. Вони не тільки вбивають мишей, але і відлякують їх - страх перед запахом кішки вже генетично закладено у шкідників. Безсумнівно, це найприємніший спосіб боротьби з мишами і щурами. Він не підійде лише тим, у кого алергія на шерсть домашніх тварин. А сфінкси та інші селективні породи котів мишей, на жаль, не ловлять.
2. Мишоловки. Інший спосіб - розставити мишоловки і капкани по всьому будинку, особливо якщо ви знаєте, в яких щілинах мешкають гризуни. Але цей спосіб не для людей зі слабкими нервами - миша залишається живою в капкані, і її доведеться вбити власними руками. Винести на вулицю не допоможе - вона знайде дорогу назад.
3. Зола. Можна взяти подрібнену деревну золу і засипати нею підлоги в підвалі, - так, щоб вона не заважала вам, але і щоб там бігали миші. Буде потрібно відро попелу на 5-10 квадратних метрів площі. У золі є луг - він роз'їдає лапки шкідників. Намагаючись прибрати роздратування, вони будуть золу злизувати - і роздратування буде вже в порожнині рота і шлунку мишей і щурів. Це змусить гризунів покинути ваш будинок і шукати більш комфортне середовище проживання. Для людини ж концентрація лугу в золі абсолютно безпечна.
4. Отрути. Можна приготувати отруту або купити готову в спеціальному магазині. Але будьте обережні і уважно читайте склад - препарати не повинні виділяти небезпечні речовини в повітря, щоб всі мешканці будинку не отруїлися. Крім того, потрібно бути обережним, щоб отруту не з'їли домашні тварини або маленькі діти.

Професійна допомога в боротьбі з гризунами
Якщо народні засоби не допомогли, допоможуть професіонали - спеціальні компанії, які займаються дератизацією приміщень. Ви завжди можете звернутися в Pest Service - наша команда виконає весь комплекс заходів, який гарантовано допоможуть вам позбавитися від гризунів і запобігти їх появі в майбутньому.
Корисне