Боротьба з кліщами
Кліщі - дуже небезпечні комахи. Щорічно в Україні фіксують десятки випадків смертей від інфекційних захворювань, викликаних укусами кліщів. Тому до боротьби з кліщами не можна ставитися абияк. На дачній і присадибній ділянці в обов'язковому порядку необхідно проводити профілактичні заходи і акарицидну обробку для знищення кліщів.

Кліщі: джерело поширення смертельно небезпечних інфекцій
Кліщі - переносники небезпечних захворювань: хвороби Лайма, вірусного енцефаліту, тифу, туляремії. Токсини, які кліщі впорскують в кров людини або тварини при укусі, викликають ураження центральної нервової системи, можуть викликати параліч. Після укусу можна залишитися на все життя інвалідом і навіть померти. Медики рекомендують робити щеплення від кліщів, але і це не дає 100% гарантію захищеності. Крім того, укус кліща не викликає хворобливих відчуттів, тому його можна прогледіти і звернутися за медичною допомогою надто пізно.
Тому важливо проводити акарицидну обробку і знищувати кліщів на своїй території. Самостійно зробити це складно, рекомендується звернутися до професіоналів.
Особливості боротьби з кліщами
Кліщі живуть у траві і ґрунті, вони рідко піднімаються на висоту більше одного метра. Але з іншого боку, їх ареал проживання дуже широкий - вони можуть бути де завгодно. Тому обробці піддається не конкретний осередок зараження, а вся територія. Для якісної обробки професіонали компанії Pest Service використовують генератори холодного і гарячого туману - препарат проти кліщів в формі дрібнодисперсних крапель обволікає ґрунт і осідає на всіх поверхнях, забезпечуючи глибоку і ретельну обробку. Для боротьби з кліщами використовуються сучасні сертифіковані засоби, які діють конкретно на комах і не несуть ризиків для здоров'я людини і тварин, не шкодять рослинам і ґрунту.
Акарицидну обробку рекомендується проводити в середині весни, після закінчення холодів. Якщо літо спекотне, восени варто провести повторну процедуру.
Переваги дезінсекції з компанією Pest Service
Головні переваги дезінсекції з Pest Service:
  • професійне виконання робіт, що дозволяє домогтися максимального результату в короткі терміни і виконати найскладніші завдання;
  • використання ефективних, але безпечних для людини засобів;
  • гнучкий графік робіт;
  • доступна ціна;
  • чітке дотримання домовленостей.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис