Боротьба з пацюками
Щури - це дуже небезпечні істоти. Вони не тільки завдають серйозної шкоди майну, але і є дуже активними розповсюджувачами інфекційних захворювань. З щурами в будинку або на складі потрібно боротися - і не затягувати з цим процесом, сподіваючись, що проблема вирішиться сама.

Чому боротьбу з пацюками потрібно почати негайно?
Щури можуть переносити близько 70 різних інфекційних захворювань. Вони самі приходять в людські оселі, в пошуках їжі. Найчастіше щури селяться в підвалах, сараях, адміністративних приміщеннях, на складах.
Способи боротьби з пацюками в житловому будинку
Дератизація передбачає використання комбінованого методу знищення щурів - механічного та хімічного. В якості профілактичних заходів використовуються відлякувачі, які генерують ультразвукові хвилі. Однак з великою популяцією гідроакустичні й ультразвукові відлякувачі не впораються, потрібні більш радикальні заходи.

Для знищення щурів використовуються спеціальні препарати. Це - хімікати, тому займатися дератизацією повинні професіонали, які зможуть правильно підібрати концентрацію і тип препарату, щоб мешканці будинку (люди і домашні тварини) не постраждали. Препарат змішують з продуктами харчування (сиром, крупами, овочами) - роблять приманки, якими захочуть поласувати шкідники. Через 5-7 днів після розміщення приманок щури гинуть.
У важкодоступних місцях (де зазвичай розміщуються «оселі» щурів і де вони виводять своє потомство) застосовують препарати в формі гель-пасти. Вона також привертає шкідників, ті намагаються її з'їсти. Потрапивши в організм гризуна, гель-паста викликає їх швидку смерть.

При проведенні дератизації важливо використовувати сертифіковані і нетоксичні препарати, щоб не отруїти людей і тварин.

Одного сеансу дератизації досить, щоб щури точно не турбували вас мінімум 6-12 місяців. Також бажано проводити профілактику і запобігти проникненню гризунів в оселі.
Pest Service: ми позбавимо ваш будинок від шкідників!
Досить жити в сусідстві з шкідниками! Послуги дератизації від компанії Pest Service допоможуть очистити будинок від щурів і мишей і захистять від їх проникнення і розповсюдження в майбутньому. Ми гарантуємо тривалий результат, безпеку заходів для людей і тварин, демократичні ціни і комфортну співпрацю. Деталі ви можете уточнити у менеджерів компанії за телефонами, вказаними на сайті.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис