Послуги пест контролю
Будь-яке підприємство повинно дотримуватися стандартів санітарної гігієни і чистоти. Це - вимога закону. Недотримання норм стандартів в кращому випадку призведе до штрафу, а в гіршому - припинення діяльності і навіть закриття бізнесу. Тому дератизацію, дезінсекцію та дезінфекцію необхідно проводити регулярно. А в якості профілактичних заходів застосовується пест-контроль.

Що таке пест-контроль і для чого він проводиться?
Пест-контроль - це англійський термін, який дослівно означає «контроль чисельності». Це комплекс профілактичних заходів, націлений на контроль чисельності шкідників на території об'єкта. Його проведення дозволяє не допустити поширення комах (тарганів, мурашок, кліщів, молі, мошки) і гризунів. Це економічно вигідніше і набагато простіше, ніж боротися з популяціями шкідників, коли ті вже з'явилися на вашому підприємстві.

Пест-контроль передбачає пошук шляхів можливого проникнення на об'єкт, моніторинг їх чисельності та прогнозування зростання популяції, санітарну обробку приміщень, ведення необхідної документації.
3 способи боротьби з гризунами
Програма пест-контролю завжди складається індивідуально для конкретного об'єкта, з урахуванням його специфіки. Але існує загальний алгоритм, на який орієнтуються при складанні індивідуального плану проведення пест-контролю:
  • Обстеження території об'єкта, визначення місць, в яких високий ризик появи комах, класифікація шкідників, підрахунок їх чисельності;
  • Вибір і складання плану профілактичних заходів (усунення вогкості і цвілі, ремонт вентиляції та інше);
  • Вибір препаратів для проведення санітарної обробки і складання графіка робіт;
  • Проведення санітарної обробки приміщень, в окремих випадках - на відкритій території;
  • Оцінка ефективності профілактичних заходів.
Замовити проведення пест-контролю в компанії Pest Service
Ви можете замовити проведення пест-контролю в Pest Service на вигідних умовах. Вартість робіт залежить від декількох параметрів:
  • стану і площі території об'єкта;
  • пакета послуг.
Детальніше про умови проведення профілактичних заходів для регуляції чисельності шкідників ви можете дізнатися у менеджерів компанії - вони проведуть детальну консультацію і дадуть відповіді на всі ваші запитання. Зі свого боку ми гарантуємо якість і результативність проведених заходів.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис