Знищення молі
Моль, на відміну від більшості комах, не несе великої небезпеки для здоров'я людини - вона рідко є переносником або збудником інфекційних захворювань. Проте шкоди міль завдає серйозної - вона псує одяг, оббивку м'яких меблів, продукти харчування. Незважаючи на дуже скромні розміри, ця комаха дуже ненажерлива і дуже сильно може зіпсувати ваш гардероб.

Причини почати боротьбу з міллю негайно
Вивести міль досить складно. Вона віддає перевагу затишним куточкам і ховається в щілини, важкодоступні місця. Моль може з легкістю переносити сильні морози і високі температури. Моль всеїдна - вони буде харчуватися натуральними тканинами, оббивкою м'яких меблів, крупами, чаєм, вона легко пристосовується до нової їжі. Разом з тим вона досить ненажерлива, і в короткий час завдасть серйозної шкоди. Народні методи профілактики появи і знищення молі малоефективні, необхідні більш радикальні заходи - запрошення дезінсектора.
Особливості професійної дезінсекції квартири від молі
В першу чергу необхідно розібратися, з яким різновидом молі ми маємо справу. Вона буває різна: шубна мешкає в платтяних шафах і харчується хутряними виробами, меблева ховається під оббивкою предметів інтер'єру. Платтяна міль за розмірами трохи більша, ніж шубна, і менш вибаглива в їжі, вона харчується будь-якими натуральними тканинами, хоча найбільш полюбляє шерсть. Зернова мешкає в упаковках з крупою, сухофруктами, зерном, насінням.
Залежно від типу молі підбираються препарати. Плюс різновид дозволяє виявити осередки зараження. Після цього проводиться глибока обробка приміщення дезінфікуючими засобами, особлива увага приділяється при цьому локалізації осередків зараження.

Однією обробки досить для знищення комах. Додатково дезінфектори проконсультують, як запобігти появі молі в майбутньому, і можуть провести профілактичні заходи.
Pest Service: знищення молі в короткі терміни
Вирішивши замовити послуги дезінсекції в компанії Pest Service, ви можете бути впевнені - ми повністю позбавимо ваш будинок від молі. Наші переваги - це робота на результат, використання новітніх методів, ефективних і безпечних препаратів, професіоналізм команди і демократичні ціни. Ми готові почати роботу негайно - вам потрібно лише зв'язатися з нашими менеджерами та описати проблему.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис