Знищення комарів
Від комарів можна позбутися не тільки в будинку, але і на присадибній ділянці, на відкритій території. Вони перестануть вам дошкуляти, якщо провести профілактичні заходи для перешкоджання їх появи або радикальні заходи по їх знищенню. Але для цього потрібна допомога професіоналів - дезінсекторів.

Необхідність в знищенні комарів
Комарі нешкідливі лише на перший погляд. Вони переносять небезпечні захворювання, включаючи малярію. І навіть укус «здорового» комара у багатьох людей викликає сильне роздратування і запалення шкіри, створює серйозний дискомфорт. Слина комах містить білкові алергени, які викликають підвищення температури, нудоту і навіть задуху. Тому з комарами людство веде війну. І якщо в приміщеннях є методи, які зрозумілі і підходять для самостійного використання, то для знищення комарів на відкритих територіях, дачних ділянках буде потрібна допомога професійних дезінсекторів.
Професійна боротьба з комарами: особливості
Професійне знищення комарів на відкритих майданчиках передбачає використання ряду методів:
  • ґрунт обробляють спеціальними препаратами;
  • для водойм використовують реагенти, які гальмують життєдіяльність комах. Важливо, щоб ці препарати були безпечними для людей, тварин і місцевої фауни;
  • ділянка по всій площі обробляється інсектицидними засобами, розпорошується вуглекислий газ;
  • використовуються потужні пастки і приманки. Вони відлякують комарів і перешкоджають їх розмноженню на дачній ділянці. Пастки, які використовуються на відкритих майданчиках, повинні бути набагато більш потужними, ніж ті, що використовуються всередині приміщень - через циркуляцію повітряних мас.

Найчастіше використовуються відразу декілька методів в комплексі, для досягнення максимально швидкого результату. Програму дезінсекції ділянки від комарів фахівці розробляють виходячи з особливостей об'єкта.
Дезінсекція від комарів з компанією Pest Service
Pest Service - це професійна дезінсекція з використання ефективних сучасних методів та інноваційних засобів. Висока компетенція і професіоналізм наших фахівців дозволяє впоратися з найскладнішими завданнями, на які інші фірми махнули рукою. Ми повністю вирішимо проблему з комарами на вашому об'єкті. Ціна знищення комарів демократична, а замовити послуги дезінсекції ви можете прямо зараз.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис