Позбутися від цвілі і грибка
Цвіль і грибок несуть в собі загрозу для людського здоров'я. Плюс вивести їх дуже складно. Тому якщо у вашому будинку з'явилася цвіль, не шукайте складних шляхів - зверніться до професіоналів і замовте послуги дезінсекції та знищення цвілі і грибка в приміщенні.

Причини появі цвілі і грибка
Цвіль і грибок активно розвиваються у вологих приміщеннях, причому температура може бути в них як висока, так і низька. Це все - мікроорганізми: потрапивши в сприятливе для себе середовище, вони починають швидко розмножуватися, і зовсім скоро ви побачите, що вогнище зараження стало величезним, цвіль покрила повністю велику ділянку поверхні або всю її. Цвіль і грибок небезпечні: потрапивши в організм через органи дихання, вони викликають небезпечні захворювання, часом навіть смертельні.
Де найчастіше виникає цвіль?
Основне середовище проживання цвілі і грибка в квартирі - це:
  • дерев'яні поверхні (вікна, двері, каркаси меблів);
  • декоративне оздоблення стін, стель і підлоги. Цвіль може з'явитися на них через порушення технології ремонтних робіт, якщо не використовується антисептик при обробці, через підвищену вологість в приміщенні;
  • у ванній і санвузлі, на кухні - повсюдно. Грибки можуть розвиватися в міжплиткових швах, на стиках сантехніки, в кутах.
Методи знищення цвілі і грибка
Професійне знищення цвілі і грибка передбачає використання комбінації декількох методів:
  • спочатку проводиться механічне очищення поверхні, по суті, осередки зараження зчищаються;
  • потім поверхню обробляють за допомогою спеціальних хімічних препаратів, які підбираються залежно від типу мікроорганізмів. Сертифіковані засоби не тільки знищують мікроби, але і запобігають їх появі в подальшому;
  • завершальний етап передбачає дезінфекцію приміщення з використанням аерозолів, які вбивають мікроорганізми в повітрі.
Pest Service: професійна дезінфекція приміщень
Команда професіоналів Pest Service позбавить ваш будинок від грибка і цвілі. Ми використовуємо нетоксичні, безпечні засоби, які не залишають неприємного запаху і показали високу ефективність, рекомендовані національними та європейськими організаціями з контролю за санітарною гігієною. Ми гарантуємо результат, пропонуємо доступні ціни та комфортні умови співпраці.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис