Боротьба з мошками
Поява мошкари в квартирі, будинку - дуже неприємна річ. Мошки викликають дискомфорт, приносять величезну кількість незручностей. Однак це не головне. Основна небезпека в тому, що укус цих комах дуже хворобливий, може викликати алергічну реакцію, почервоніння і роздратування шкіри. Плюс мошкара може бути збудником небезпечних інфекційних захворювань - онхоцеркоза, міксоматозу, сибірської виразки, туляремії, чуми.

Складнощі боротьби з мошками в будинку
Профілактика від мошкари - це підтримка ідеального порядку в кухні або інших кімнатах. Причиною появи мошки може стати неприбрана їжа, підгнилі фрукти на столах, які не винесений сміття. Однак навіть при регулярного прибирання мошка може з'явитися в квартирі через випадково забутий фрукт.

Існують народні способи боротьби з мошкарою - наприклад, оцет (його наливають в банку з водою і розставляють в кімнаті), соняшникова олія.
Це - приманка для мошки, вони із задоволенням полетять на запах і потраплять в пастку. Однак такі засоби показують низьку ефективність, боротьба з комахами може затягнутися надовго. Плюс мошка дуже плодовита, чисельність популяції її буде збільшуватися в геометричній прогресії. А чим більше буде її кількість в кімнаті, тим більше дискомфорту буде завдавати сусідство з комахами і тим складніше буде з ними впоратися. Тому з початком активної боротьби з комахами краще не затягувати.
Як проводиться знищення мошки в будинку?
Радикальна боротьба з мошкою полягає у професійній дезінсекції в приміщенні. Для цього застосовуються спеціальні сертифіковані препарати. Самостійно краще не братися за їх використання: важливо правильно підібрати концентрацію, щоб знищити комах, але не допустити отруєння людей і тварин.

Для рівномірної обробки поверхонь в квартирі використовується спеціальна техніка. Вона дозволяє доставити хімічні речовини навіть у важкодоступні місця (щілини, вентиляційні отвори), де любить гніздитися і розмножуватися мошкара.
Професійна допомога дезінсектора: компанія Pest Service
Завелися мошки? Не втрачайте час і замовте послуги дезінсекції в Pest Service. Ми підберемо оптимальні методи, складемо індивідуальну програму знищення мошки і профілактики її появи у вашому будинку. У нас демократичні розцінки і гнучкі умови співпраці.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис