Боротьба з мишами
Вам дошкуляють миші? Кота недостатньо, щоб позбутися від непроханих гостей, або ваш улюбленець настільки ледачий, що не хоче займатися полюванням? Звертайтеся в компанію Pest Service - наші фахівці гарантовано позбавлять вас від мишей і проведуть заходи, щоб вони більше не з'являлися.

Миші в житловому будинку: причини появи і основні ризики
Миші приходять туди, де є їжа. Тому їх поява в приватному або багатоквартирному будинку - не рідкість. Вони приходять до помешкань людей в пошуках продуктів харчування і тепла, а потрапивши в сприятливі умови, починають швидко розмножуватися.
Миші не тільки з'їдають частину їжі. Якщо вони проникли в упаковку з продуктами, ті бажано викинути - на своїх лапках миші можуть переносити бактерії і віруси. Крім того, вони є переносниками дуже серйозних хвороб, і до людини інфекція може потрапити не тільки через укус, але і через слину, яку шкідники залишають на предметах і тих же продуктах. Сусідство з мишами не тільки небажане, але і дуже небезпечне.
Методи позбавлення від мишей
Для боротьби з мишами професійні дератизатори використовують різні методи: встановлюють механічні пастки і приманки, фізичні бар'єри. Але найефективніші хімічні методи. Препарати можуть бути на основі антикоагулянтів, речовин, які призводять до паралічу або внутрішньої кровотечі у шкідників. Вони не токсичні і безпечні для людей і домашніх тварин, тому дератизація не несе ризиків для мешканців будинку. У кожному випадку фахівці з дератизації підбирають методи знищення мишей індивідуально, часто це комбінація кількох методів. Важливо також правильно підібрати концентрацію препарату.

Додатково фахівці виявляють шляхи потрапляння мишей в житлові приміщення і блокують їх. Блокування шляхів рекомендується проводити і в тому випадку, якщо мишей у вас поки не виявлено - в якості профілактичного заходу.
Чому потрібно замовити послуги дератизації в компанії Pest Service?
Pest Service - це компанія, яка гарантує результат. Наші фахівці - висококваліфіковані професіонали з великим досвідом. Вони розроблять індивідуальний план боротьби з мишами з використанням комплексу методів, які дозволять повністю позбавити ваш будинок від мишей в найкоротші терміни. У нас доступні ціни, гнучкий графік роботи і лояльні умови співпраці.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис