Знищення шершнів
Знищення шершнів - не тільки дуже складне завдання, але і часто ризиковане. Боротьба з цими комахами пов'язана з небезпекою: шершні набагато більші і агресивніші за ос, і коли ви почнете знищувати їх гніздо, вони будуть нападати. А в гнізді живе цілий рій комах. Тому без спеціальної підготовки, захисної уніформи та спеціального обладнання і препаратів краще не починати знищення шершнів. А оптимальний варіант - звернутися за допомогою до професіоналів.

Що робити, якщо завелися шершні?
Якщо ви помітили гніздо шершнів в своєму будинку або на прибудинковій території, потрібно оперативно вжити заходів. Але обережно - шершні нападають, якщо відчувають небезпеку або загрозу для свого місця проживання.

Проводити дезінфекцію без виявлення гнізда безглуздо - комахи будуть знову і знову з'являтися. В гнізді вони розмножуються, і при знищенні чисельності популяції швидкість розмноження збільшується.
Тому спочатку проводиться пошук вогнища зараження, потім підбираються препарати і їх концентрація, потім знищується гніздо і лише потім проводиться дезінсекція всієї території.

Препарати для знищення шершнів можуть бути в формі димових шашок або емульсій. Часто використовуються відразу декілька: для вогнища зараження в приміщенні і для відкритих територій потрібна різна концентрація засобу. Оптимальну програму по знищень шершнів може скласти досвідчений дезінсектор.
Як проводиться професійна дезінсекція від шершнів?
Дезінсекція починається з виявлення гнізда. Від того, де воно розташоване, залежить вибір методу і препаратів для знищення комах. Спочатку дезінсектор знищує саме гніздо, а потім за допомогою спеціальних засобів - особини шкідників, які залишилися. Вони можуть знаходитися як всередині приміщення, так і зовні, тому обробці піддаються кілька приміщень і відкрита територія. Після цього проводиться профілактика, завдання якої - знищити поодинокі особини, які залишилися. Це виключить ризик нападу шершня на людину і стане на заваді повторної їх появи на вашому об'єкті.
Pest Service: гарантоване знищення шершнів в короткі терміни
Якщо ви вирішите замовити послугу професійного знищення шершнів в Pest Service, ви можете бути впевнені - зовсім скоро ви будете жити без надокучливого сусідства цих комах. Ми виконаємо роботи швидко і якісно, ​​а ціна професійної дезінсекції в Pest Service приємно вас здивує.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис