Знищення мух
Якщо ви хоча б раз пробували самостійно вивести мух в квартирі або дачній ділянці, ви знаєте, як складно це зробити. Тому люди досвідчені рекомендують не витрачати час і сили на спроби боротися з цими комахами народними методами і відразу звертатися за допомогою до фахівців.

У чому небезпека мух?
Мухи - переносники інфекцій. Вони можуть заразити тифом, дифтерією, іншими смертельно небезпечними хворобами. Мухи дуже активні, і вибирають як чисті поверхні (обідній стіл, посуд), так і найбрудніші місця в будинку (відро для сміття, кришка унітазу, котячий лоток). Вони переносять бруд з них на поверхні, на яких ви готуєте або приймаєте їжу. Мухи - це явне порушення норм санітарної гігієни. Тому з ними потрібно боротися всіма силами.
Мухи дуже плідні. За один сезон особина може призвести мільйон нащадків - і вони залишаться жити в вашому домі.

Домашні способи - наприклад, використання диклофоса - не дуже ефективні, але пов'язані з ризиком отруєння людей, диклофос токсичний. Найкраще - звернутися за професійною допомогою до дезінсектора.
Знищення мух: особливості, правила проведення, основні методи
При знищенні мух важливо знати всі нюанси і найменші деталі цього процесу. Тільки повне розуміння методів ефективної боротьби дозволить 100% домогтися потрібного результату. Важливо правильно підібрати препарат, який гарантовано дасть потрібний ефект, його концентрацію і рівномірно обробити всі поверхні в будинку. Особлива увага приділяється місцям, де розмножуються мухи і відкладають свої личинки. Для доступу в важкодоступні місця професійні дезінсектори використовують спеціальне обладнання і техніку.

Препарати, які використовуються для знищення мух, мають фокусовану дію - вони вбивають комах, проте не завдають шкоди тваринам і людям. Правильний вибір препарату - основа ефективної боротьби з комахами в вашому домі.

Зазвичай однієї глибокої обробки досить для повного знищення мух на об'єкті.
Професійне знищення мух та інших комах з компанією Pest Service
Ви можете замовити послуги дезінсекції в Pest Service, і проблема знищення мух буде вирішена без зайвого клопоту. Наші фахівці - професіонали, і працюють по ефективних європейських протоколах. Ми швидко виконаємо обробку і гарантовано доб'ємося бажаного результату. Відзначимо, що в Pest Service кращі ціни в Україні.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис