Знищення бліх
Блохи - небезпечні комахи, які не тільки створюють відчутний дискомфорт для людей і тварин, а є збудниками ряду небезпечних захворювань. Від їх появи не застраховані ні приватні будинки, ні квартири в багатоквартирних будівлях.
Якщо блохи з'явилися, вивести їх повністю досить складно. Найчастіше потрібна професійна допомога дезінсектора.

Ви виявили блох в будинку: алгоритм дій
Кращий спосіб боротьби з блохами - це профілактика їх появи. Однак якщо момент упущений, необхідно негайно почати їх знищення. Найчастіше ці комахи селяться в смітті, старих речах, - від них потрібно негайно позбутися, в ідеалі - спалити. На відкритій території вогнищами зараження блох може бути суха трава. Там сприятливі умови для їх розмноження і дозрівання личинок, тому вогнищам зараження може знадобитися додаткова обробка.

Після виявлення вогнища необхідно підібрати препарати, їх концентрацію і почати обробку (обприскування). Складність може виникнути як в підборі оптимальної (ефективної, але безпечної для здоров'я людей) концентрації засобу, так і в обприскуванні - без спеціального обладнання ретельно обробити територію складно. Тому краще звернутися до професіоналів.
Ефективні методи знищення бліх
Дезінфекція передбачає використання хімічних препаратів для знищення блох. Вони можуть наноситься у формі спрею або аерозолю, також використовуються генератори туману - засіб у формі дрібнодисперсних крапель осідає на всіх поверхнях в приміщенні, включаючи важкодоступні місця, щілини, вентиляцію, і забезпечує глибоку обробку від блох.

Для початку необхідно виявити осередки зараження і поселення блох - цим місця приділяється особлива увага. Для знищення блох досить однієї процедури обробки газовим аерозолем, ефект буде тривати 3-6 місяців. Також бажано відразу після проведення дезінсекції провести профілактичні заходи для появи комах в майбутньому.
Професійна дезінсекція з компанією Pest Service
Фахівці сервісу Pest Service виконають роботи по знищенню блох швидко, але головне - якісно. Ми вирішимо проблему повністю і «під ключ», підберемо оптимальні методи дезінсекції та максимально ефективні препарати. Все, що вам потрібно, - це подзвонити і замовити послугу знищення блох в будинку за вигідними цінами.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис