Знищення клопів
Клопи - дуже поширена проблема в українських оселях. Вони можуть з'явитися навіть в дуже чистому будинку, де регулярне і генеральне прибирання проводяться навіть частіше, ніж потрібно. Їх можна занести з вулиці на взутті або одязі, отримати в посилці з пошти, іноді клопи «переселяються» від сусідів.
Самостійно боротися з проблемою не бажано - можна лише погіршити ситуацію, виробивши у комах імунітет до хімікатів. Оптимальний варіант - звернутися за допомогою до професіоналів.

У чому небезпека клопів?

Клопи - це переносники небезпечних інфекційних захворювань, серед яких віспа, туберкульоз, чума. Однак навіть без наявності небезпечних мікроорганізмів укуси клопів викликають роздратування, почервоніння шкіри, місце укусу свербить і запалюється. Свої гнізда клопи зазвичай облаштовують в дуже важкодоступних місцях, в щілинах, під покриттям підлоги, тому обробити їх без професійного обладнання вкрай складно. Тому якщо ви помітили в своєму будинку клопів, негайно замовте послуги дезінсекції в спеціальній компанії. І не втрачайте часу - клопи розмножуються дуже швидко, їх популяція за короткий час може збільшитися в кілька разів.
Як проводиться знищення клопів
Знищення клопів проводиться хімічним методом, з використанням препаратів, які ефективні проти комах, але безпечні і нетоксичні для людей і домашніх тварин. Зазвичай застосовується газоаерозольний спосіб розпилення - так засіб проникне в найбільш важкодоступні місця, де зазвичай розміщені гнізда клопів (приманки і пастки в даному випадку показують меншу ефективність). Ми використовуємо сучасне обладнання - генератори газового туману, за допомогою яких препарат потрапляє в найвужчі щілини і під покриття.
Наші препарати не залишають слідів на поверхнях, неприємного запаху, не псують меблі і декоративне оздоблення. Це теж дуже важливий момент в проведенні дезінфекції. Обробка вимагає всього 15-20 хвилин, а вже через 5 годин ви можете повернутися в квартиру, зробити легке прибирання і зайнятися звичайними справами.
Переваги співпраці з компанією Pest Service
Команда Pest Service допоможе вам вивести клопів з дому в короткі терміни. Ми використовуємо ефективні, але абсолютно безпечні для людини препарати і спеціальне обладнання, проведемо обробку в зручний для вас час, а вартість наших послуг дуже демократична.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис