Ентомологічна експертиза
Ентомологічна експертиза - це унікальне біологічне дослідження слідів комах, тварин і їх життєдіяльності. У неї дуже широкий спектр застосування: ентомологічну експертизу проводять в медицині і криміналістиці, сільському господарстві, промисловості, в торгівлі - для захисту прав споживачів. Для чого вона потрібна, які методи застосовуються і чому варто замовити ентомологічну експертизу в компанії Pest Service - розповімо про все по порядку.

Для чого проводять ентомологічну експертизу?
В процесі проведення ентомологічної експертизи досягаються такі завдання дослідження:
  • вивчають вид особини по продуктам життєдіяльності, окремих частин або цілим комахам в наданому матеріалі;
  • визначають життєвий цикл комахи, і на його основі встановлюють точний термін, коли загинула людина або тварина.
Для чого потрібна ентомологічна експертиза на практиці? Ентомологи досліджують посівний матеріал, зерно на предмет наявності в ньому комах і дають рекомендації, чи варто його використовувати. На основі проведеного аналізу підбирають оптимальний метод дезінсекції, тривалість обробки території і концентрацію препарату для знищення комах.
Як проводиться ентомологічна експертиза
Ентомологічна експертиза передбачає 4 етапи:
  • фахівець виїжджає на об'єкт і збирає зразки для лабораторного дослідження;
  • проводиться експрес-аналіз, лабораторне дослідження з використання спеціального обладнання для визначення морфологічних, анатомічних особливостей комах;
  • проводиться незалежне дослідження зразків;
  • ентомолог надає свій висновок і рекомендації.
При проведенні експертизи фахівці обстежують відкриті території і адміністративні, житлові і виробничі приміщення, зі складанням акту огляду. На основі результатів експертизи складаються рекомендації для проведення дезінсекції.
Ентомологічна експертиза з компанією Pest Service
Ентомологічну експертизу можуть провести фахівці компанії Pest Service. Ми проведемо ретельне дослідження і визначимо точний вид і клас комах, чисельність їхньої популяції, життєвий цикл. На основі цієї інформації співробітники фірми розроблять найбільш ефективну програму дезінсекції або акарицидної обробки території. Замовити послуги знищення комах ви також можете в компанії Pest Service. Ви можете довіряти нашому досвіду і компетенції.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис