Послуги дезінфекції
Чистота - це не тільки відсутність плям і пилу. Дійсно чисті поверхні передбачають, що на них немає небезпечних мікроорганізмів. Однак мікроби абсолютно невидимі для людського ока, швидко поширюються і є скрізь. З ними можна боротися - для цього проводиться дезінфекція. Послуги дезінфекції - один з ключових напрямків діяльності Pest Service. Ми проводимо обробку приміщень за європейськими протоколами.

Що таке дезінфекція?
Дезінфекція - це комплекс заходів, спрямованих на знищення різних типів мікроорганізмів (вірусів, бактерій, грибків, цвілі).
Дезінфекція буває:
  • осередковою (передбачає знищення великого скупчення мікроорганізмів на певній обмеженій ділянці поверхні або в конкретній кімнаті);
  • повною (передбачає обробку всіх поверхонь в квартирі, виробничому цеху, об'єкті комерційної нерухомості);
  • профілактичною (попереджає розвиток мікроорганізмів).
Які препарати ми використовуємо?
У своїй діяльності фахівці компанії Pest Service використовують новітні засоби, які довели свою ефективність у знищенні мікроорганізмів, але абсолютно безпечні для людей і тварин. Це можуть бути:
  • препарати на основі кисню. Вони безпечні для людей і не залишають неприємного запаху, і при цьому ефективні для більшості шкідливих вірусів, бактерій і грибків;
  • дезінфеканта на основі альдегідів. Вони здатні знищити практично всі мікроорганізми, відомі науки. Однак застосовувати їх слід з максимальною обережністю - активні компоненти можуть викликати роздратування дихальних шляхів.
  • препарати широкого спектра. Це засоби, які дозволяють боротися відразу з усіма типами мікроорганізмів: бактеріями, вірусами, грибками, цвіллю, дріжджами, спорами. Склад таких препаратів може бути різним, але ми використовуємо тільки безпечні засоби.
Препарати підбираються індивідуально, в залежності від особливостей конкретної ситуації.
Чому варто замовити послуги дезінфекції в компанії Pest Service?
Фахівці компанії Pest Service проведуть роботи по дезінфекції швидко і у зручний для вас час. Ми не використовуємо препарати, які можуть завдати шкоди здоров'ю, залишити плями на поверхнях або неприємний запах. Але головне - ми гарантуємо високу якість роботи. У вас буде чисто, як в операційній - у мікробів немає шансів, якщо дезінфекцію робить Pest Service.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис