Дезінфекція транспорту
Дезінфекція транспорту - дуже затребувана в Україні послуга. Регулярна обробка автомобілів, автобусів, вагонів поїздів, вантажівок - це вимога стандартів санітарної гігієни. В процесі дезінфекції знищуються шкідливі мікроорганізми, що забезпечує безпеку водія, пасажирів і збереження вантажів, що перевозяться.

Мета і особливості санітарної обробки транспортних засобів
Мікроорганізми, які розвиваються на поверхнях салону і кузова автомобіля, циркулюють в повітрі, викликають інфекційні захворювання, часто - небезпечні і навіть смертельні. Плюс вони є джерелом неприємного запаху, який створює дискомфорт, може викликати головний біль і нудоту.

Мікроорганізми є в кожному автомобілі і будинку. Тому дезінфекцію транспортних засобів потрібно проводити всім - навіть якщо мова йде не про службове авто або громадський транспорт, а про особисту машину. Дезінфекція дозволить знищити осередки розвитку мікробів і зупинить їх поширення. Повноцінну, глибоку дезінфекцію транспорту необхідно проводити періодично, не рідше, ніж раз на місяць. З максимальною серйозністю потрібно поставитися до дезінфекції транспорту, який використовується для перевезення людей, продуктів харчування (особливо м'яса, риби, свіжих овочів і фруктів), тварин, медикаментів, господарчих товарів.
Як проводять дезінфекцію транспорту?
Дезінфекцію транспортного засобу проводять у кілька етапів:
- механічно очищають зовнішні поверхні і колеса;
- проводять чистку салону і кузова;
- проводять обробку вантажного відсіку.
При дезінфекції використовують сильнодіючі спеціальні препарати. Для початку проводять миття поверхонь, можуть обробляти їх хлором - це необхідно для того, щоб дезінфікуючий препарат краще контактував з поверхнями і діяв ефективніше. Після цього наноситься сам дезінфекант. Для цього використовуються генератори туману, він розпилюється в салоні і кузові, рівномірно покриває поверхні, проникає у важкодоступні місця і вбиває всі мікроби. Використання аерозолів дозволяє домогтися повної стерильності в авто.
Замовити послуги дезінфекції транспорту в Pest Service - вигідно!
Де замовити дезінфекцію транспорту на вигідних умовах? Звичайно, в компанії Pest Service. Наші фахівці проведуть ретельну обробку із використанням ефективних, але безпечних сучасних засобів і професійного устаткування. Ми гарантуємо, що знищимо всі мікроби в салоні і кузові авто. А наші ціни приємно вас порадують.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис