Знищення амброзії
Амброзія - найпоширеніший в Україні алерген. Проблема полягає в тому, що вона росте повсюдно, і з кожним роком проблема все більше посилюється. Складність полягає ще й в тому, що своїми силами впоратися з цією рослиною складно, необхідно використовувати хімічні методи знищення. Для цього буде потрібна допомога професіоналів - її готові надати в компанії Pest Service.

Амброзія: небезпека і складності знищення
Амброзія - це рослина, яка в період цвітіння перетворюється на небезпечний алерген. Пилок амброзії призводить до сльозоточивості, закладає ніс, викликає задушливий кашель. Згодом алергія може перерости в бронхіальну астму.
Самостійно знищити її дуже складно через потужну кореневу систему і дуже швидкого поширення через велику кількість насіння, дуже швидке зростання. Якщо ви механічно виполете всі рослини з прибудинкової території або пустиря біля підприємства, вона виросте знову - і дуже скоро. Єдиний спосіб - знищити рослини спеціальними хімічними методами.
Особливості хімічного знищення амброзії
Найефективніший спосіб повністю позбутися від амброзії - це використання спеціальних хімічних препаратів. Вони підходять як для теплиці, так і для відкритого ґрунту. Такі гербіциди складаються з мінералів і органічних екстрактів фокусированої дії. Їх дія полягає в наступному:
  • стимулюють відмирання кореня бур'яну;
  • викликають всихання листя і стебла амброзії;
  • зупиняють вироблення насіння;
  • пригнічують ріст амброзії.
Разом з тим, ці засоби безпечні для людини і декоративних рослин, вони не отруюють ґрунт і підземні води. Біологічні характеристики ґрунту будуть відновлені в найкоротший час. Головне - правильно підібрати концентрацію препарату, з чим досвідчений професіонал впоратися без проблем.
Переваги професійного знищення амброзії з компанією Pest Service
Команда Pest Service виконає знищення амброзії на будь-яких об'єктах - від присадибної ділянки до території в кілька кілометрів. Ми використовуємо сучасні препарати і ефективні методи, а наш багаторічний досвід дозволяє розробити найбільш дієвий план для кожного конкретного випадку. Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті, або залиште заявку через форму зворотного зв'язку.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис