Знищення тарганів (прусаків)
Таргани (прусаки) - найпоширеніша причина виклику дезінсектора в Україні. Ще частіше люди намагаються самостійно впоратися зі знищенням тарганів. Але зазвичай це не ефективно, плюс високі ризики отруїтися через невірно підібрану дозу препаратів і неправильне їх використання.
Якщо ви помітили таргана в квартирі - не втрачайте часу, поки популяція розростеться (прусакам для цього достатньо кількох днів), і відразу замовляйте послуги професійної дезінсекції в компанії Pest Service.

Чому в квартирі заводяться таргани?
Таргани - найбільш живучі істоти на планеті. Вчені проводили експерименти і прийшли до висновку, що вони можуть пережити навіть ядерний вибух. Тому боротися з ними дуже складно.
При цьому таргани проникають в будинок різними шляхами і можуть завестися навіть в квартирі, де дуже ретельно ставляться до прибирання і гігієни. Канали їх поширення в багатоквартирному будинку - це сміттєпроводи, вентиляція, щілини між перекриттями. Їх навіть можна принести з вулиці в пакетах або отримати в посилці поштою. Якщо у ваших сусідів з'явилися таргани - можете бути впевнені, вони навідаються і до вас в гості. А ось чи залишаться - залежить від вас. Щоб прусакам було некомфортно, необхідно вжити спеціальних заходів. Оптимально - звернутися за допомогою в спеціальну компанію.
Найбільш дієвий метод знищення тарганів - професійна дезінсекція
Професійна дезінфекція зазвичай передбачає використання таких методів знищення прусаків:
  • газоаерозольних - використовуються генератори тумани, за допомогою яких підібрані препарати рівномірно розподіляються по приміщенню і потрапляють у важкодоступні місця;
  • гелевий - важкодоступні місця покриваються спеціальною гель-пастою. Цей препарат найбільш безпечний, тому ви можете залишатися в квартирі під час обробки приміщень;
  • комбінований - виявлені вогнища зараження обприскуються рідким засобом для знищення прусаків, а в важкодоступні місця наноситься гель-паста.
Вибір засобу залежить від індивідуальної специфіки приміщення і характеру зараження.
Знищення тарганів з Pest Service: швидко і ефективно
Фахівці компанії Pest Service - це досвідчені і кваліфіковані професіонали, наші засоби - ефективні і безпечні, а використовувані методи рекомендовані міжнародними протоколами. Тому ви точно залишитеся задоволені співпрацею з нами. Ми очистимо ваш будинок від прусаків швидко, проведемо профілактику їх появи в майбутньому і забезпечимо комфорт у вашому домі.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис