Послуги дератизації
Гризуни - це переносники небезпечних інфекцій, збудники захворювань і шкідники, які можуть завдати серйозної шкоди вашому майну. Якщо миші і щури з’явились на складі продукції, в зерносховищах, починати боротьбу з ними необхідно негайно! Для комерційних великих об'єктів завести кота або поставити мишоловку недостатньо. Вам потрібна допомога професіоналів, яку готова надати компанія Pest Service.

3 способи боротьби з гризунами
У сучасній практиці дератизації застосовуються 3 методи боротьби з пацюками і мишами:
  • хімічний. Для знищення гризунів використовують отрути і антикоагулянти, препарати з вмістом вітамінів D, К1 і К2. Важливо підібрати препарати, які будуть безпечними для людей і домашніх тварин, не виділяли небезпечних речовин в повітря. Отруту додають в харчову приманку (наприклад, сир, морква, харчову пасту, готову кашу або крупу).
  • фізичний. Даний спосіб передбачає використання спеціальних генераторів, які випромінюють ультразвук, що відлякує мишей і щурів. Такі генератори часто вибирають для підприємств готельно-ресторанного бізнесу, де розкладання отрут поруч з продуктами харчування виключається.
Однак варто зазначити, що генератори не досконалі, і працюють далеко не завжди ідеально: наприклад, гіпсокартонні перегородки «глушать» їх сигнал. З цієї причини важливо, щоб їх встановлювали професіонали, які врахують всі фактори.
  • механічний. Капкани, мишоловки, пастки і поїлки-пастки, живоловки, - все це також використовується для боротьби з пацюками і мишами на підприємствах і дає позитивний ефект (за умови, що приміщення закрите). Найчастіше механічні засоби використовуються в комплексі з хімічними методами дератизації, щоб посилити їх дію.

Відзначимо, що вибір конкретного способу залежить від індивідуальних особливостей об'єкта. Для початку проводиться оцінка ситуації. Часто застосовуються кілька способів в комплексі, що дозволяє домогтися якнайшвидшого результату.
Дератизація промислових об'єктів з компанією Pest Service
Фахівці компанії Pest Service виконають:
  • комплекс заходів, спрямований на ліквідацію вогнищ розмноження гризунів, з використанням способів, які максимально підходять для специфіки вашого об'єкта. Ми працюємо не тільки на підприємствах, але в котеджах, багатоквартирних будинках, готелях;
  • профілактику появи гризунів на складах, в торгових приміщеннях, виробничих цехах і житлових приміщеннях.
Ми виконаємо роботи у зручний для вас час і гарантовано доб'ємося результату. Все, що вам потрібно зробити, - це подзвонити нам.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис