Дезінфекція від коронавірусу
З початком пандемії різко зріс попит на дезінфекцію приміщень. Проводити її дійсно потрібно. Ми навіть виділили окрему послугу - дезінфекцію від коронавірусу. Але відзначимо, що в процесі проведення робіт проводиться знищення не тільки вірусу Covid-19, а й інших мікроорганізмів і збудників хвороб.

В яких випадках дезінфекція квартири від коронавірусу необхідна?
Дезінфекцію приміщень потрібно проводити регулярно. Зазвичай її поєднують у часі з генеральним прибиранням, тобто оптимально - виконання обробки 2-3 рази на рік. Однак при виявленні коронавірусу потрібна оперативна дезінфекція квартир і офісів: відразу, як тільки стало відомо про підтверджений діагноз людини, яка там знаходилася. Глибоку обробку приміщень в квартирі проводять після того, як мешканці повністю одужали і перестали бути носіями вірусу.

Профілактичну дезінфекцію квартири від коронавірусу можна робити раз на місяць. Також рекомендуємо провести дезінфекцію транспорту.
Процес обробки приміщень та дезінфекції від коронавірусу
Виділяють три типи обробки:
  • поточна;
  • профілактична;
  • заключна.
Профілактична обробка передбачає використання м'яких дезінфікуючих засобів. Поточна дезінфекція проводиться в будинках з використанням апаратів УФ-випромінювання і спеціальних засобів, її виконують регулярно, поки загроза зараження не зникла.
Найсерйозніші заходи передбачає заключна дезінфекція. Її виконують в приміщеннях, де точно знаходився хворий з підтвердженим діагнозом Covid-19: в житлових будинках - після повного одужання, в офісах - після уходу зараженого співробітника на лікарняний. У такому випадку використовуються більш сильні та ефективні засоби, а всі поверхні в кімнаті обробляються особливо ретельно.

Сам процес проведення дезінфекції не відрізняється в залежності від способу - змінюються лише засоби, які при цьому використовуються.
Pest Service: дезінфекція квартир і офісів від коронавірусу з гарантією
Дезінфекцію приватних будинків і офісних приміщень від коронавірусу якісно виконають фахівці компанії Pest Service. У роботі ми використовуємо найкращі дезінфікуючі засоби і професійне обладнання, що дозволяє повністю видалити всі мікроорганізми на поверхнях і в повітрі. Ми подбаємо про ваше здоров'я, безпеку та сімейний бюджет - наші послуги більш ніж демократичні за ціною.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис