Боротьба з осами
Оси - далеко не милі і симпатичні комахи. Це небезпечні шкідники, особливо для маленьких дітей. Укус оси може викликати серйозну алергічну реакцію, аж до анафілактичного шоку і зупинки дихання. Безпечно позбутися від осиного гнізда і рою ос допоможе допомога професійних дезінсекторів компанії Pest Service.

Як проводиться професійна дезінсекція?
Своїми силами впоратися з осами складно і небезпечно. Краще не витрачати час на спроби, а відразу звернутися до фахівців. Більш того, запевняємо - в кінцевому рахунку це виявиться дешевше з фінансової точки зору, а економія сил і часу величезна.
В першу чергу, необхідно знищити осине гніздо. Найчастіше для його облаштування комахи вибирають:
  • землю, зазвичай в малодоступних місцях, чагарнику;
  • балкони;
  • горища і підсобні приміщення;
  • дупла дерев.
Виявлене гніздо обробляють спеціальними хімічними препаратами, часто для цього потрібно професійне обладнання - щоб речовина потрапила точно в ціль. Повністю знищене гніздо і проведення профілактичних заходів для подальшого поширення ос - запорука успіху у знищенні шкідників.
Які препарати використовують в боротьбі з осами?
Вибір препарату для знищення ос залежить від того, де розташоване гніздо. Найефективнішими є препарати в формі димових шашок, рідких емульсій та газового аерозолю. Найдієвіші - це емульсії, тому дезінсектори зазвичай віддають перевагу їм. Однак якщо гніздо розташоване у важкодоступному місці (наприклад, в стіні будинку, перекриттях між кімнатами), де складно рівномірно нанести препарат, використовуються дим або газ.
Для відкритих території (присадибної ділянки) використовують більш сильні засоби, оскільки вітер зменшить концентрацію активних речовин. Для будинків і житлових приміщень потрібні засоби з мінімальною токсичністю. Завдання дезінсектора - правильно підібрати концентрацію препарату, щоб домогтися потрібно ефекту, але не створити ризики для людей і домашніх тварин.
Чому варто звернутися в компанію Pest Service?
Замовити послуги дезінсекції в компанії Pest Service вигідно. Ми проведемо професійну обробку приміщень і території і повністю позбавимо вас від проблеми ос. Наші фахівці мають багатий досвід і високою компетенцією, використовують кращі засоби і методи, а вартість знищення ос в Pest Service дуже доступна.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис