Дезінсекція підвалів
Дезінсекція підвалу - одна з найбільш затребуваних послуг в Україні. І на це є об'єктивні причини. Саме в підвалі найчастіше заводяться комахи. Їх влаштовує вологість, вогкість і наявність грибка. Плюс в льох зазвичай відправляють продукти харчування і старий мотлох, а це - улюблена їжа для шкідників. Сприятливе середовище плюс нечасте прибирання - і популяції комах збільшуються зі швидкістю світла. В результаті впоратися з навалою комах можна тільки за допомогою професіоналів, провівши повну дезінсекцію підвалу.

Ризики появи комах в підвалі
Комах приваблює в підвалі сприятливе середовище (висока вологість і вогкість в поєднанні з відсутністю дуже низьких температур навіть взимку) і наявність їжі. Якщо в погребі є грибок, цвіль, дріжджі і спори, то ризик появи комах підвищується.
Потрапивши в комфортні для життя умови, комахи починають швидко розмножуватися і завдавати шкоди вашому майну: моль поїдає тканини, короїд - дерево, багато комах - продукти харчування. З підвалу шкідники можуть (і будуть) проникати на верхні поверхи, в житлові кімнати. Вони переносять різні інфекції, в чому полягає основна небезпека і головна причина необхідності проведення дезінсекції.
Ефективні способи дезінсекції підвалу
Професійна дезінсекція починається з оцінки об'єкта і складання програми заходів. Препарати, методи обробки в кожному випадку підбираються індивідуально - на них впливають різні чинники, від типів комах, які з'явилися в погребі, до особливостей проектування приміщення і кількості меблів у них. Дезінсекцію можна поєднати з дезінфекцією підвалів - також дуже важливою процедурою, яку необхідно проводити регулярно. Після проведення обробки фахівці проведуть консультацію і розкажуть, як уникнути появи комах в майбутньому.
Pest Service: гарантія якісно виконаної роботи
Замовити послуги дезінсекції підвалу ви можете в компанії Pest Service на дійсно вигідних умовах. Для обробки ми використовуємо новітні препарати - вони гарантовано знищать комах, мікроорганізми, цвіль, але не завдадуть шкоди людям і тваринам, не залишать неприємного запаху і не зашкодять ремонту і меблям. Ми гарантуємо високу якість роботи, підлаштуємося під ваш графік і пропонуємо демократичні розцінки.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис