Дезінфекція підвалів
Підвал в будь-якому будинку - приватному або багатоквартирному - проектується так, щоб в ньому можна було розмістити всі комунікації і тривалий час зберігати продукти харчування, меблі та сезонні речі. Однак через підвищену вологість, особливості фізико-біологічних процесів під землею, в підвалах підвищений ризик розвитку бактерій, грибків і плісняви. Наявність продуктів харчування поруч посилює проблему і прискорює процеси розвитку мікроорганізмів. Але вихід є - необхідно регулярно проводити дезінсекцію підвалів, - так ви зможете домогтися ідеальної чистоти і навіть стерильності.

Ефективні методи дезінфекції підвалу
Народні методи знищення грибка і цвілі в льохах передбачають побілку стін (в вапні є речовини, які знищують мікроорганізми), обпалення поверхонь за допомогою відкритого вогню, отруєння димом. Однак ці способи далеко не так ефективні, як професійна дезінфекція підвалу з використанням препаратів і спеціального устаткування.
Як проводять обробку льоху, підвалу від мікроорганізмів?
Обробка підвалу - це досить складний процес, її проводять в декілька етапів. На початку проводиться прибирання, виноситься все сміття і заражені грибком речі, дерев'яні поверхні обробляють мідним купоросом. Після цього поверхні обробляють спеціальними дезінфікуючими препаратами. Важливо - правильно підібрати склад і концентрацію.
Для обробки можуть використовуватися генератори туману, які дозволяють рівномірно розподілити препарат по всіх поверхнях, включаючи важкодоступні місця.

Після проведення дезінфекції речі і меблі заносяться назад в льох, потрібне лише легке прибирання. Професійні дезінфектори використовують ефективні, але безпечні і нетоксичні для людини засоби, тому немає ризику для зберігання продуктів харчування і використання приміщення відразу після проведення обробки.
Дезінфекція підвалів з компанією Pest Service. Чому ми?
Pest Service - це лідер на українському ринку послуг дезінфекції. Ми заробили репутацію надійного, чесного, якісного сервісу тільки завдяки результатам нашої роботи. Наші фахівці - професіонали своєї справи з високим рівнем компетенції і великим досвідом. Ми не економимо на препаратах і використовуємо лише найкращі сучасні засоби дезінфекції, новітнє обладнання та застосовуємо ефективні методи обробки. А ще вас приємно здивують ціни на дезінфекцію підвалів від компанії Pest Service.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис