Знищення короїда
Короїд - це комаха, що завдає серйозної шкоди майну. Варто йому завестися в вашому домі - і можете бути впевнені, що вся дерев'яна меблі, декоративне оздоблення, предмети інтер'єру стануть трухляві. Тому необхідно вжити заходів по знищенню короїда в квартирі.

СКЛАДНІСТЬ ВИВЕДЕННЯ КОРОЇДА
Короїди селяться в деревині, яка заражена грибком. Якщо в приміщенні підвищена вологість, ситуація ускладнюється, - вогкість сприяє розмноженню комахи і створює сприятливе середовище для розвитку їх личинок.

Личинка розвивається 2-3 тижні, а потім починає активно поглинати деревину. Після цього вона швидко перетворюється в жука, здатного до розмноження, - і популяція починає збільшуватися в чисельності з високою швидкістю.
А за один рік жук-короїд здатен знищити до 50 сантиметрів деревини - уявіть, якої шкоди може завдати ціла популяція жуків в вашому будинку. Тому дуже важливо не упустити момент і почати боротьбу з короїдом вчасно.

Відразу відзначимо, що якщо ви затягнули зі знищенням шкідників, врятувати всі меблі не вийде. Навіть якщо візуально пошкодження не значні, всередині дерево може бути повністю зіпсовано. Для перевірки необхідно спробувати проткнути дерево металевою спицею - якщо вона легко входить в поверхню, предмети інтер'єру можете викидати.
Як проводиться професійне знищення короїда?
Для знищення короїда використовують спеціальні хімічні препарати. Їх рівномірно наносять на поверхню, особливу увагу приділяючи щілинам і невеликим отворам - саме їх вибирають короїди для своїх гнізд. Правильно підібрана концентрація і вид засобу дозволяють повністю знищити шкідників за одну обробку.
Фахівці використовують сертифіковані якісні препарати, які не завдають шкоди поверхням, не залишають плям і неприємного запаху, не токсичні для людей і домашніх тварин.
Послуги дезінсекції від компанії Pest Service
Команда Pest Service виконує весь комплекс дезінсекційних послуг в приватних будинках і на комерційних об'єктах. Ми виконуємо роботу ретельно і під ключ: оцінюємо особливості об'єкта, складаємо індивідуальну програму знищення короїда, підбираємо оптимальні методи, препарати та їх концентрацію і виконуємо глибоке очищення приміщень відповідно до європейського протоколу. У нас демократичні розцінки і ми гарантуємо чітке дотримання домовленостей.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис