Дезодорація авто
Неприємний запах в салоні автомобіля - неприпустима ситуація. Разом з тим, від неї ніхто не застрахований: неприємні аромати можуть з’явитись в дорогому і бюджетному авто, салоні таксі і особистому транспорті. Усунути амбре потрібно негайно - він не тільки дратує і створює дискомфорт, але і може відволікати від дороги. А неуважність за кермом коштує дуже дорого. Вирішити проблему допоможе дезодорація салону автомобіля.

Що таке дезодорація?
Дезодорація - це комплекс спеціальних заходів, які дезінфікують, очищають поверхні в приміщенні, салоні автомобіля, тим самим усуваючи неприємні аромати. В процесі дезодорації запахи не маскуються приємними. Усувається сама їх причина, що куди ефективніше, ніж покупка дезодоранту в авто.

Для цього застосовуються професійні дезінфікуючі засоби, найчастіше у формі аерозолю, і озонування. Використання озону сьогодні вважається найбільш ефективним і безпечним методом. Вибір дезінфектанту залежить від мікроорганізмів, які живуть в приміщенні, салоні авто і циркулюють в повітрі - тобто від причини появи неприємного запаху.
Причини виникнення неприємного запаху в авто
Неприємний запах в салоні автомобіля - поширена проблема, яка може бути викликана різними чинниками. Причинами появи неприємного запаху можуть бути мікроорганізми, які можуть розвиватися через забуту їжу, пролиті напої або сміття.
Також джерелом амбре може бути несправний кондиціонер, бактерії і грибки можуть швидко розмножуватися в його фільтрах. Якщо ви курите в салоні, обідаєте в машині, перевозите продукти харчування, вам майже в 100% випадків доведеться зіткнутися з проблемою неприємного запаху в авто.
Дезодорація авто з компанією Pest Service: гарантія результату і доступна ціна
Фахівці компанії Pest Service проведуть дезодорацію салону вашої машини на вигідних умовах. Попередньо вони проведуть оцінку обсягу робіт, виявлять причину неприємного запаху і визначать, яким чином його усунути. Для дезодорації ми використовуємо дезінфектант або озон. Ми не тільки видалимо неприємний запах в салоні машини, але і обробимо його від мікроорганізмів, наведемо не візуальну, а реальну чистоту. У нас демократичні ціни, гнучкий графік роботи та комфортні умови для співпраці.

Pest Service - це європейський сервіс за українськими цінами!
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис