Дезінсекція від мурах
Якщо ви живете в приватному будинку або на перших поверхах багатоквартирних комплексів, то з приходом тепла очікуєте не тільки прогулянок на свіжому повітрі, а й навали мурашок. Особливо настирливі особини можуть селитися і на верхніх поверхах. А якщо вже мурахи облюбували ваш будинок, чисельність їх виростить буквально за кілька днів в рази. В такому випадку будьте готові, що позбутися від проблеми можна буде тільки з залученням професійних дезінфекторів.

Мурахи в житловому будинку: причини появи, шкода і необхідність дезінсекції
Мурахи потрапляють в будинок через мікротріщини, отвори під підлогою, в вікнах, дверима. Їх мініатюрні розміри дозволяють їм проникати в квартиру через найрізноманітніші шляхи. Потрапивши в комфортне для себе середовище існування (а житлові приміщення з кімнатною температурою забезпечують сприятливі умови), мурахи починають швидко розвиватися і збільшувати популяцію.
Крім дискомфорту і неприємних емоцій від такого сусідства, мурахи завдають реальної шкоди:
- вони поїдають фрукти, цукор, кондитерські вироби - а після того, як вашою їжею поласували комахи, її доведеться викидати;
- мурахи переносять на своїх лапах бактерії і віруси, можуть стати причиною інфекційної хвороби;
- мурахи - комахи охайні. Вони вичищають свої гнізда від екскрементів і продуктів своєї життєдіяльності, але «виносять сміття» в вашу квартиру.
Тому якщо у вас завелися мурахи, необхідно від них позбутися. Домогтися цього можна тільки шляхом повного знищення комах.
Які існують ефективні методи знищення мурах?
Як показує практика, народні засоби боротьби з мурахами не дозволять позбутися від них повністю. Єдиний варіант знищення мурах - це професійна дезінфекція з використанням сертифікованих препаратів. Зазвичай - у формі аерозолю, щоб речовина потрапила в важкодоступні місця.
Просте рішення: замовте послуги дезінсекції від мурах в Pest Service
Не виходить справитися з мурахами? Зверніться по допомогу в компанію Pest Service. Ми гарантуємо, що очистимо ваш будинок від мурах в найкоротші терміни і попередимо їх появу в майбутньому. Для кожного випадку наші фахівці розроблять індивідуальний план, який дозволить домогтися максимального результату з мінімальними витратами. Зовсім скоро ви зітхне спокійно - комахи перестануть вам дошкуляти.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис