Акарицидна обробка
Кліщі - одні з найбільш небезпечних комах, поширених в українському кліматі. Вони переносять цілий ряд небезпечних інфекційних захворювань, а тому їх поширення в місцях, де є люди, неприпустиме. Очистити території підприємства, об'єкта комерційної нерухомості, складу або житлового будинку допоможе акарицидна обробка. Її професійно проведуть фахівці компанії Pest Service.

Кліщі - джерело небезпеки
Кліщі виступають переносником тифу, хвороби Лайма, туляремії, боррельозу та ряду інших небезпечних, часто смертельних захворювань. Найчастіше зараження відбувається через укус кліща, однак мікроорганізми можуть потрапити в кров людини при розчісуванні, наявності відкритих ран. Ризик інфікування дуже високий, тому найкраща профілактика - вакцинація від кліщового енцефаліту і виключення ризику поширення кліщів у вашому будинку, на робочому місці. Якщо кліщі з'явилися - необхідно негайно вжити заходів щодо їх знищення.
У чому запорука ефективності заходів по боротьбі з кліщами?
Кліщі стають найбільш активними навесні, коли ґрунт прогрівається до 4-5 градусів. Тому акарицидну обробку оптимально проводити в середини весни, як тільки відступлять холоди. Перед проведенням обробки необхідно прибрати садовий інвентар, посуд, іграшки та всі предмети, якими ви користуєтеся, і попередити сусідів, щоб вони зробили те ж саме. Також в процесі проведення акарицидних обробки на об'єкті не повинно бути домашніх тварин.
При спекотному літі спостерігається високий зріст чисельності кліщів, тому рекомендується в вересні провести повторну обробку.
Якщо поруч є рослинні масиви, то зводять спеціальні захисні бар'єри, щоб дезінфікуючий препарат їм не зашкодив. Під час проведення дезінсекції на території знаходиться тільки фахівець, який її проводять. Однак вже через 2-3 години по обробленій території можна переміщатися.
Акарицидна обробка з компанією Pest Service
Компанія Pest Service спеціалізується на послугах дезінфекції та проведе акарицидну обробку території на найвищому рівні якості. Ми використовуємо новітнє обладнання і препарати, які довели свою ефективність в боротьбі з кліщами, але безпечні для рослин, людей, домашніх тварин. Наші ціни демократичні, і ми готові виконати роботи по знищенню кліщів у зручний для вас час.
Полтавський шлях, 115
КОНТАКТИ
9:00- 22:00, без вихідних
© 2021 Служба дезинфекции Пест Сервис